Máte rádi útulný domov a pohodlí? Baví vás design a hledáte nové možnosti, jak oživit interiér? Pokud ano, jste na správné adrese! Kromě toho, že jsou naše vlněné přehozy příjemné na omak, vypadají výborně i jako interiérová dekorace. Naše deky využijete jako přehoz na postel, sedačku nebo křeslo.

Pokud jste již prozkoumali náš web, tak víte, že až na několik kusů přehozů, nemáme běžně výrobky skladem. Rozhodli jsme se totiž vyjít vstříc individuálním požadavkům našich zákazníků a přehozy zhotovujeme převážně na míru.

Navrhněte si svůj přehoz sami

Vybrat si můžete nejen barevné kombinace vlny a kožené nášivky s logem UX label, ale také rozměr přehozu. Individuální objednávku můžete uskutečnit ZDE vyplněním jednoduchého formuláře. V případě, že v našem vzorníku přesto nenajdete vysněnou barvu, kontaktujte nás.

Údržba

Pro vlnu je typická její náročnější údržba, ale nenechte se odradit! Připravili jsme pro vás článek s několika tipy, jak původní vzhled tohoto krásného materiálu udržet co nejdéle.

Ke každému balení přidáváme malý vzorek materiálu, abyste si mohli vyzkoušet případný způsob čištění doma nebo ve vaší čistírně a neriskovali tak zbytečně zničení přehozu.

Před čištěním myslete na to, abyste sundali kožený štítek s logem. Sundáte ho snadno oduzlením na zadní straně deky. To oceníte i v případě, kdy se vám přehoz více líbí samotný. Nášivka je navržená tak, aby šla využít například jako podložka pod hrnek s čajem.

 

Skvělý dárek

Přehozy UX label jsou vhodné i jako originální dárek nejen k Vánocům a nejen pro ženy. Muži si je totiž oblíbili stejně jako něžné pohlaví. Stačí zvolit tmavší barvy a nevšední designový doplněk mužské klubovny je na světě. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, kontaktujte nás a pomůžeme vám zvolit vhodnou variantu.

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu pro více inspirace. Připravujeme i další produkty, které využijete nejen jako dekoraci interiéru, ale i ve vašem šatníku.